Pakowacz
  • Gniewino
Pakowacz
Gniewino, Gniewino, Pomorskie, Polska
WORKFORCE PRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
22. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
- przygotowanie, filetowanie ryb oraz pakowanie gotowych produktów rybnych; - obsługa taśmy produkcyjnej; - pakowanie towarów do kartonów i układanie ich na paletach, etykietowanie.
Wymagania stanowiska
- zdolności manualne i motywacja do nauki; - skrupulatne wykonywanie obowiązków; - dostępność do pracy 5-6 dni w tygodniu: 10/12 godzin na zmiany dzienne i nocne; - praca od poniedziałku do piątku, czasami w soboty.
Oferujemy
- 168-220 godzin pracy w miesiącu; - wynagrodzenie:
22,69 PLN za godzinę z podpisanym PIT-2;
20,30 PLN za godzinę bez podpisanego PIT-2;
28,10 PLN dla studentów poniżej 26 roku życia; - zakwaterowanie za darmo; rachunki za media (prąd i wodę) - 500 PLN; - umowa zlecenie; legalne zatrudnienie - dla cudzoziemców; - pomoc w uzyskaniu karty pobytu na 3 lata- dla cudzoziemców; - pomoc w przejściu badań lekarskich niezbędnych do pracy.

  • Praca Gniewino
  • Pakowacz Gniew
  • Pakowacz Gniewino
  • Gniewino - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584