Pakowacz
  • Kąty wrocławskie
Pakowacz
Kąty Wrocławskie, Kąty wrocławskie, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
4. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Szukasz pracy od zaraz?

Mamy dla Ciebie prostą prace przy pakowaniu kosmetyków na 2 zmiany!

Nie musisz mieć doświadczenia. Wszystkiego Cię nauczymy!

Wynagrodzenie: 4600zł brutto

Jeżeli tak, to nie czekaj! Zgłoś się i zacznij pracę zanim ktoś inny Cię wyprzedzi.

Lokalizacja: Kąty Wrocławskie

Oczekujemy

  • gotowości do pracy od zaraz

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie 4600 zł brutto
  • umowę o pracęz Randstad (płatny urlop, L4, odprowadzane składki ZUS)
  • pracę na 2 zmiany (06:00-14:00 i 12:00-20:00)
  • praca od poniedziałku do piątku - wolne weekendy!
  • pakiet benefitów a w nim: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na platformie benefitowej do kin, restauracji i na zakupy online

Zadania

  • kompletowanie przesyłek
  • etykietowanie
  • proste prace magazynowe

  • Praca Kąty Wrocławskie
  • Pakowacz Kąty Wrocławskie
  • Kąty Wrocławskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080