Pakowacz
  • Kraków, Nowa Huta - os. Piastów 60
Pakowacz
małopolskie, Kraków, Nowa Huta - os. Piastów 60, małopolskie, Polska
Ziko Apteka Sp. z o.o.
28. 9. 2024

ZIKO to polska sieć aptek, drogerii oraz salonów optycznych. Naszą działalność opieramy na trosce o zdrowie i na dbałości o najwyższą jakość.

Siłą naszej przewagi konkurencyjnej są zaangażowani Pracownicy. Naszą firmę tworzy zgrany zespół profesjonalistów, którzy w przyjaznej atmosferze rozwijają się zawodowo i czerpią satysfakcję z codziennej pracy.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Opis stanowiska:

  • kompletowanie oraz pakowanie zamówień do wysyłki

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy
  • rzetelność, uczciwość
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godz. 6.30 - 14.30 i 12.00 - 20.00
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
  • stawkę 28,10 brutto/h
  • elastyczny grafik
  • atmosferę opartą na współpracy

  • Praca małopolskie
  • Pakowacz małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392