Pakowacz
  • Warszawa
Pakowacz
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
20. 8. 2024

Szukasz pracy od poniedziałku do piątku? Posiadasz już pierwsze doświadczenie w obszarze produkcji?

Mamy dla Ciebie ofertę pracy w firmie z branży farmaceutycznej! Nie czekaj, aplikuj!

Lokalizacja: Białołęka, Warszawa

Oczekujemy

  • chęci do pracy
  • komunikatywnej znajomości języka polskiego
  • mile widziane doświadczenie w obszarze produkcji

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (składki ZUS-płatne urlopy, L4)
  • stawkę godzinową 29zł brutto
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22)

Zadania

  • prace produkcyjne
  • wykonywanie czynności przy maszynach pakujących
  • zadania manualne (pakowanie, etykietowanie)
  • praca z dokumentacją produkcyjną

  • Praca Warszawa
  • Pakowacz Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648