Pakowacz
  • Wsola
Pakowacz
mazowieckie, Wsola, mazowieckie, Polska
KRATKI.PL MAREK BAL
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Pakowacz

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i wydawanie towaru na podstawie ściśle określonych dokumentów magazynowych (WZ/ RW/ MM/ PW/ PZ).
  • Przygotowanie towarów do wysyłki według standardów obowiązujących w firmie.
  • Staranne pakowanie towaru, pozwalające na wydanie/transport w należytym stanie i zapewniające jego bezpieczeństwo podczas transportu.
  • Oklejanie wysyłek listami przewozowymi oraz innymi etykietami transportowymi.
  • Rozmieszczenie towaru na powierzchni magazynowej zgodnie z przyjętymi standardami.
  • Znajomość pracy z kolektorem i zasad MWS.
  • Natychmiastowe zgłaszanie przełożonemu uszkodzeń na powierzonym towarze zaistniałych w trakcie procesu magazynowania/pakowania.
  • Fachowa obsługa dostępnych narzędzi i urządzeń technicznych niezbędnych w procesie magazynowania i pakowania (kioski, skanery, komputer etc.) oraz utrzymanie ich w należytym stanie. Dbanie o powierzony sprzęt.
  • Kompletacja zamówień dla klientów — wysyłki, odbiory na miejscu oraz wydania międzymagazynowe.
  • Utrzymanie magazynu oraz jego otoczenia w należytym porządku.
  • Dążenie do realizacji stawianych celów.
  • Umiejętność obsługi wózka widłowego (mile widziane uprawnienia).

Nasze wymagania

  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Sprawność fizyczna.
  • Chęć do nauki i rozwijania swoich umiejętności.
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków.
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Szkolenia wstępne oraz możliwość dalszego rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.
  • Benefity pracownicze – możliwość przystąpienia do pakietu medycznego oraz karty sportowej

Dlaczego warto dla nas pracować?

• Pewność zatrudnienia – Kratki.pl to renomowana firma z ugruntowaną pozycją na rynku.

• Rozwój zawodowy – inwestujemy w naszych pracowników poprzez szkolenia i możliwości awansu.

• Wsparcie zespołu – cenimy sobie dobrą atmosferę i wzajemne wsparcie.

• Komfort pracy – dbamy o odpowiednie warunki pracy, bezpieczeństwo i higienę.

Jeśli jesteś osobą rzetelną, sumienną i szukasz stabilnego zatrudnienia, dołącz do nas!

  • Praca mazowieckie
  • Pakowacz Wysokie Mazowieckie
  • Pakowacz mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914