Pakowacz
  • Miłosław
Pakowacz
Miłosław, Miłosław, wielkopolskie, Polska
Asistnet Work Group
29. 8. 2024

ASISTWORK Sp. z o. o. jest działającą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Pakowacz

AW/BF/08/2024

Obowiązki

  • pakowanie butelek w kartony zbiorcze
  • prace pomocnicze na magazynie
  • precyzyjne pakowanie wyrobów, aby zapewnić im skuteczne zabezpieczenie podczas transportu
  • etykietowanie oraz sprawdzanie produktu zgodnie ze standardami firmy

Wymagania

  • książeczka sanepidu – warunek konieczny
  • gotowość podjęcia pracy od zaraz w systemie zmianowym
  • mile widziane doświadczenie pracy na produkcji/ magazynie
  • precyzyjność i skrupulatność

Oferujemy

  • umowę zlecenie na okres sezonowy
  • wynagrodzenie 28,10 zł brutto/h
  • pracę w systemie 2-zmianowym 6-14, 14-22 według grafiku
  • bezpłatny parking
  • możliwość skorzystania z pakietów: PZU oraz LUX MED.

  • Praca Miłosław
  • Pakowacz Miłosław
  • Miłosław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567