Pacownik biurowy - specjalista d.s szkoleń
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Fuga Mundi
24. 8. 2024

Poszukujemy - PRACOWNIKA BIUROWEGO - SPECJALISTY DS. SZKOLEŃ
Firma szkoleniowa - realizująca szkolenia z branży administracyjno - biurowej, obsługi klienta, branży beauty- poszukuje osoby dynamicznej, komunikatywnej z dobrą znajomością pakietu Office, która lubi pracę z ludźmi.
Mile widziane wykształcenie wyższe, NIE JEST TO WYMÓG KONIECZNY.
NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA - wszystkiego nauczymy Cię krok po kroku, podczas 3- miesięcznego płatnego stażu (2294, 99 zł) Po tym okresie gwarantujemy zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
Zakres obowiązków:
- wyszukiwanie ofert przetargowych
- obsługa procedury przetargowej
- obsługa dokumentacji związanej z realizacją szkoleń
- dbanie o prawidłowy obieg dokumentów z klientami firmy
- kontakt mailowy i telefoniczny z uczestnikami szkoleń/kursów
- współpraca z trenerami
- archiwizacja papierowa i elektroniczna dokumentów firmowych/szkoleniowych
- obsługa organizacyjna realizowanych szkoleń
Wymagania:
- dobra znajomość MS Office
- komunikatywność
- dobra organizacja pracy
Oferujemy:
- pracę stacjonarną w centrum Rzeszowa
- stopniowe wdrożenie w zakres wykonywanych obowiązków, możliwość rozwoju
- stabilne zatrudnienie, z perspektywą dłuższej współpracy
- po okresie płatnego stażu zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
WYMAGANE JEST POSIADANIE ORZECZENIA O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI - warunek konieczny - oferta realizowana jest w ramach projektu "Kariera bez granic" współfinansowanego ze środków PFRON
Aplikacje proszę przesyłać poprzez portal
Zobacz kandydató

  • Praca Rzeszów
  • Specjalista SEM Rzeszów
  • Specjalista SEO Rzeszów
  • Pracownik biurowy Rzeszów
  • Specjalista medycyny niekonwencjonalnej Rzeszów
  • Specjalista ds. telekomunikacji Rzeszów
  • Specjalista ds. PR Rzeszów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rzeszów
  • Specjalista ds. ofertowania Rzeszów
  • Specjalista ds. Zarządzania Rzeszów
  • Specjalista ds. Eksportu Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536