P2P accountant with German (Księgowy z niemieckim)
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
SalesHR
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przetwarzanie, księgowanie i weryfikacja faktur zakupu (z wpisanym nr zamówienia oraz bez)
  • aktualizacja danych dostawców oraz kontakt w celu potwierdzenia ich sald
  • przeglądanie kont dostawców oraz rozliczeń
  • aktualizowanie procedur P2P
  • przygotowywanie raportów i analiz
  • wsparcie innych członków zespołu

WYMAGANIA:
  • doświadczenie w księgowości powyżej 2 lat
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min B2) oraz angielskiego (B2)
  • doświadczenie w pracy w systemach typu SAP lub ERP
  • znajomość pakietu Office (Excel)
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, pracy w zespole

OFERUJEMY:
  • wynagrodzenie podstawowe - do ustalenia, otwartość na oczekiwania finansowe kandydatów
  • pracę w systemie hybrydowym (2-3 dni biuro, reszta zdalnie)
  • elastyczny czas rozpoczęcia pracy : między 7 a 9 rano, pełne 8h
  • dodatkowe roczne premie
  • coroczne podwyżki
  • dofinansowanie do urlopu
  • ubezpieczenie na życie, opieka medyczna
  • pakiet benefitów typu multisport, bilety do kina
  • możliwość połączenia podróży z pracą (do 1 miesiąca w roku)
  • fantastyczną atmosferę w firmie która planuje dalsze zatrudnianie i rozwój

  • Praca Wrocław
  • Księgowy Wrocław
  • Księgowa Wrocław
  • Główny księgowy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291