Ostrów- kontrola jakości/oferta od zaraz
  • Ostrów Wielkopolski
Ostrów Wielkopolski, Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie, Polska
Exact Systems Sp. z o.o
30. 8. 2024

Pracuj z nami na kontroli jakości w Ostrowie, oferta idealna dla Pań, dzwoń 725-258-874

Opis stanowiska:

  • Kontrola, selekcja i naprawa części zgodnie z instrukcją pracy

Wymagania:

  • dokładność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • odpowiedzialność

Oferujemy:

  • stawkę godzinową 28,10 zł brutto
  • umowę zlecenie (możliwość płatnego chorobowego- składki ZUS)
  • wdrożenie i przeszkolenie
  • 3 zmiany
  • możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze kontroli jakości i produkcji
  • kartę Multisport
  • możliwość zaliczek już po 2 mc współpracy w Exact Pay
  • program stypendialny do 20 000 zł na studia, sprawdź szczegóły na exactfuture.pl
  • PPK, grupowe ubezpieczenie
  • wsparcie dedykowanego koordynatora
  • nowoczesny proces rekrutacji

  • Praca Ostrów Wielkopolski
  • Ostrów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567