Osoby do roznoszenia ulotek
  • Bielsko-Biala
Bielsko-Biała, Bielsko-Biala, Silesian Voivodeship, Polska
Świat Języków Obcych "TIME"
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Świat Języków Obcych "Time" poszukuje osoby do roznoszenia ulotek w Bielsku-Białej i okolicach (np. bielskie osiedla, Bystra, Wilkowice, Meszna, Wapienica, Jaworze, Jasienica i inne). Praca dotyczy zarówno roznoszenia materiałów reklamowych po domkach jednorodzinnych oraz blokach.

Prosimy o zgłodzenia za pomocą cv lub podając podstawowe informacje (imie i nazwisko, adres, data urodzenia oraz preferowaną lokalizacje pracy) na adres pracownik@time.edu.pl

WYMAGANIA:
  • rzetelność;
  • uczciwość;
  • punktualność;
  • odpowiedzialność;
  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie

OFERUJEMY:
  • zarobek jest uzależniony od ilości rozniesionych materiałów reklamowych i od rzetelności wykonania pracy.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Konstruktor (osoba) Bielsko-Biała
  • Łącznik (osoba) Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536