Osobę/Studenta do pisania w GQ online mat.dydakt. po Ang C2
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Coaching Company
19. 5. 2024

Osobę/Studenta do tworzenia online Mater.dydakt. po Ang doC2 w programie https://www.goconqr.com/en
Dzień dobry,
szukamy OSOBY z pasją i rozumieniem tego co robi !!!!
na umowe o dzielo z rachunkiem z działalności gospodarczej lub bez;
- mile widziani Studenta/stki
- OSOBY Z PASJĄ DO PISANIA i lub TWORZENIA MATERIAŁÓW DYDAKTYCZNYCH Z JĘZ ANGIELSKIEGO na poz C1 w software online: https://www.goconqr.com/en
wymagania:
- praca on-line, najlepiej dla Anglisty j.w. lub podobnej
- opracowanie materiałów /treści szkoleniowych we wskazanej aplikacji online
--my nauczymy prosta obsługa i bardzo wdzięczna pod względem efektów
- wymagana dobra jakośc pracy pod względem dydaktyczno-merytorycznym, która zostanie sprawdzana
-bardzo dobra znajomosc angielskiego
- obowiązki : (wpoł)tworzenie materiałow na zajecia lekcje kursów w postaci prezentacji w zakresie wskazanych zagadnień czyli bardzo konkretnie
- możliwe wykonanie tylko częsciowe zadania (ścisle określonego),
w której dana osoba się specjalizuje:
-wprowadzenie danych do software tworzącego danego dzielo,
- praca na zlecenie do grudnia 2022 i dalej, jeśli praca bedzie dobrej jakości
- płatne na podstawie Invoice/rachunku po akceptacji pracy w 100%
- NIE potrzebne są dyplomy uniwersytetu lecz ZAMIłOWANIE i PASJA o kreacji no pod dyplom licencjat lub mgr
- mile widziane osoby zaczynające ambitne i kreatywne, które nie tylko myślą ale i pracują
- zasada współdziania i motywacji i coachchingu >jestesmy w stałym kontakcie,
- rekomendacja i referencja z firma zagranicznej po ukończeniu współpracy
wsparcie i ciągła komunikacja w celu uzyskania oczekiwanych rezultatów
- kontakt i informacje na @mail

  • Praca Kraków
  • Doradca podatkowy w Polsce Kraków
  • Pracownicy uczelni w Polsce Kraków
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353