Osoba sprzątająca do placówki oświatowej
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Pedagogiczna Rekrutacja
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis
Placówka oświatowa na Pradze południe w Warszawie zatrudni osobę sprzątania
Opis stanowiska:
Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za utrzymanie czystości i porządku szkole. Zależy nam na osobie, która podchodzi do wyznaczonych obowiązków z sercem i myślą, że swoją pracą dba o zdrowie i dobro dzieci. Szukamy osoby pogodnej, uprzejmej lubiącej kontakt z ludźmi.
Oferujemy:
Rozpoczęcie pracy od października 2024
Pracę 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00 - 22:00.
Wynagrodzenie ustalane indywidualnie
Umowę o pracę
Kartę Multisport
Wymagamy:
Sumienności i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
Umiejętności organizacji czasu pracy i powierzonych zadań
Kreatywności i gotowości na zmiany
Otwartości na współpracę z koordynatorem budynku i podleganie jego poleceniom
Zaangażowania i troski
Motywacji do pracy
Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub chęci do nauki i rozwoju
Znajomość języka angielskiego będzie atutem
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, nie odpowiadamy na zgłoszenia telefoniczne.

  • Praca Warszawa
  • Konstruktor (osoba) Warszawa
  • Łącznik (osoba) Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848