Osoba Odpowiedzialna za nadzór nad środkami kontrolowanymi
  • Sieradz
Sieradz, Sieradz, Łódź Voivodeship, Polska
NETTLE PHARMA
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Sieradz

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ewidencji produktów psychotropowych, procesu przejęcia, przechowywania, zabezpieczania i wydawania produktów psychotropowych do zamówienia, procesu utylizacji produktów psychotropowych oraz raportowanie obrotu produktami psychotropowymi;
  • sporządzanie raportów dotyczących obrotu tymi środkami dla Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego
  • Weryfikacja dokumentów dostawy, wprowadzanie do obrotu zakupionych produktów oraz przyjmowanie informacji o dostawach w dedykowanym systemie;
  • Prowadzenie procesu kwalifikacji nowych Dostawców i Odbiorców oraz zarządzanie bazą danych Dostawców i Odbiorców;
  • Zapewnienie efektywnych procesów rejestracji oraz rozpatrywania zwrotów i reklamacji w Hurtowni;
  • komunikacja z organami nadzoru farmaceutycznego
  • Wsparcie w nadzorze nad systemem jakości opartym na rozporządzeniu w sprawie Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej;
  • zastępstwo Osoby Odpowiedzialnej (kierownika hurtowni)
  • Inicjowanie zmian jakościowych oraz dbanie o podnoszenie standardów procesów i aktualizację procedur.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe farmaceutyczne i prawo do wykonywania zawodu farmaceuty
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w aptece lub hurtowni farmaceutycznej
  • znajomość prawa farmaceutycznego oraz rozporządzenia w sprawie Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej
  • odpowiedzialność, systematyczność, kreatywność, sumienność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, dobra organizacja pracy
  • znajomość Word, Excel, Google Workspace
  • znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji)

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Miejsce pracy hurtownia farmaceutyczna
  • Ciekawą, stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Szkolenia,
  • Wdrożenie do zdań
  • dopłaty do opieki medycznej, karty Multisport, ubezpieczenia,
  • miesięczna premia
  • parking, pakiety świąteczne

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne

NETTLE PHARMA jest dedykowanym operatorem logistycznym, który świadczy usługi w zakresie obsługi dystrybucji i transportu leków, szczepionek, suplementów diety, żywności specjalnego przeznaczenia, wyrobów medycznych, środków opatrunkowych dla producentów, firm z branży farmaceutycznej, medycznej, kosmetycznej oraz branż pokrewnych operujących na rynku szpitalnym, aptecznym i hurtowym, dla których zapewnienie warunków kontrolowanych i monitoring temperatury jest kluczowym wymaganiem transportowym.

NETTLE PHARMA jest częścią grupy Nettle S.A. lidera rynku farmaceutycznego, który od 2006 r. dostarcza klientom nowoczesne rozwiązania w zakresie logistyki farmaceutycznej, obsługi dystrybucji bezpośredniej i usług dla producentów.

Czekamy na Ciebie!

  • Praca Sieradz
  • Sieradz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690