Osoba na serwis komputerowy
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Rnew Sp. z o.o.
19. 9. 2024

RNEW – lider na rynku poleasingowego sprzętu komputerowego, który od lat łączy pasję dotechnologii z profesjonalizmem w obsłudze klienta i budowaniu relacji w zespole. Dziękinaszej determinacji i zaangażowaniu osiągnęliśmy pozycję lidera na rynku lokalnym iznaczącą obecność na rynku krajowym. Teraz szukamy osoby, która dołączy do nas jakoSerwisant Komputerów.

Obowiązki

  • Diagnostyka i naprawa: Identyfikowanie problemów sprzętowych i oprogramowania, naprawa komputerów stacjonarnych, laptopów oraz innych urządzeń.
  • Konserwacja i modernizacja: Wykonywanie rutynowych przeglądów, czyszczenie i konserwacja sprzętu, instalowanie aktualizacji i ulepszeń.
  • Instalacja oprogramowania: Instalowanie, konfigurowanie i aktualizowanie systemów operacyjnych i aplikacji.
  • Wsparcie techniczne: Udzielanie wsparcia osobom z innych działów, w zakresie rozwiązywania problemów.
  • Raportowanie: Cotygodniowe spotkania z zespołem w celu doskonalenia procesów serwisowych na podstawie zebranych danych i statystyk z raportów.
  • Zarządzanie częściami: Zarządzanie zapasami części zamiennych i akcesoriów, zamawianie potrzebnych elementów.
  • Dbanie o porządek: Utrzymywanie porządku i estetyki w miejscu pracy.

Wymagania

  • Doświadczenie: Mile widziane na podobnym stanowisku lecz nie wymagane.
  • Znajomość technologii: Dobra znajomość budowy komputerów, systemów operacyjnych (Windows, macOS) oraz oprogramowania.
  • Umiejętności techniczne: Umiejętność diagnozowania i naprawy problemów sprzętowych oraz programowych.
  • Komunikacja: Zdolność do efektywnego komunikowania się z zespołem.
  • Organizacja: Umiejętność zarządzania czasem i priorytetami, dokładność w wykonywaniu zadań.
  • Zdolność uczenia się: Otwartość na naukę i adaptację do nowych technologii i narzędzi.

Oferujemy

  • Szkolenie: Pełne wdrożenie w obowiązki i możliwość dalszego rozwoju umiejętności.
  • Motywacyjny system wynagrodzeń: Premie.
  • Przyjazną atmosferę: Pracę w zespole, gdzie każdy ma wpływ na rozwój firmy.
  • Dobre warunki pracy: Jednozmianowy system pracy, wolne soboty oraz dogodną lokalizację firmy.
  • Benefity: Dodatkowe świadczenia, takie jak karty sportowe, dodatkowe ubezpieczenie, zniżki na produkty czy system poleceń pracowniczych.

  • Jak aplikować? Jeśli chcesz być częścią naszego zespołu i przyczynić się do dalszego rozwoju firmy, prześlij swoje CV oraz krótki list motywacyjny.
  • Nie czekaj – dołącz do nas i rozwijaj się razem z nami!

  • Praca Bydgoszcz
  • Łącznik (osoba) Bydgoszcz
  • Konstruktor (osoba) Bydgoszcz
  • Pracownik na wysokościach Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045