Osoba Dozoru Górniczego - Mistrz Zmianowy
  • Miedzianka
świętokrzyskie, Miedzianka, świętokrzyskie, Polska
Nordkalk Sp. z o.o. Zakład Miedzianka
29. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i organizację pracy na zmianie produkcyjnej w zakresie wykonania postawionych celów oraz dla zapewnienia właściwej jakości produktu w bezpiecznych warunkach prowadzenia robót górniczych.
  • Zarządzanie podległymi pracownikami na wyznaczonej zmianie produkcyjnej.
  • Egzekwowanie od podległych pracowników przestrzegania obowiązujących procedur, regulaminów, przepisów z zakresu BHP i prawa geologicznego i górniczego.

Nasze wymagania

  • Stwierdzone kwalifikacje do zatrudnienia na stanowisku osoby dozoru górniczego w odkrywkowych zakładach górniczych wydobywających kopalinę z użyciem materiałów wybuchowych.
  • Umiejętności planowania i organizowania pracy w tym związanych z planowaniem i rozliczaniem czasu pracy podległych pracowników.
  • Znajomości przepisów prawa BHP oraz prawa geologicznego i górniczego.
  • Doświadczenia w kierowaniu kilkuosobowym zespołem.
  • Wykształcenia minimum średniego.
  • Znajomości obsługi komputera, a w szczególności Microsoft Office, Excel.
  • Znajomości j. angielskiego.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej i rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.
  • Benefity pracownicze.

  • Praca świętokrzyskie
  • świętokrzyskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 518
    20 132