Osoba do wprowadzania produktów na stronę
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga mundi
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Podstawowe obowiązki:
* Praca przy komputerze – wstawianie ofert na stronę
* Copywriter – tworzenie tekstów, opis produktów
* Tworzenie treści zgodnie z otrzymanym zleceniem
Wymagania:
* Mile widziane doświadczenie pracy przy tworzeniu opisów
* Swobodna praca przy komputerze
* Zaradność, szybkość uczenia się
* ORZECZENIE O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI
Oferujemy:
* Pomoc innych pracowników w początkowym okresie zatrudnienia
* Terminowe wynagrodzenie
* Możliwość ciągłego rozwoju
Zatrudnienie realizowane jest w ramach projektu "Razem możemy więcej!", współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

  • Praca Lublin
  • Konstruktor (osoba) Lublin
  • Łącznik (osoba) Lublin
  • Pracownik na wysokościach Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696