Osoba do sprzątania biura - praca dodatkowa - Mokotów
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Patrycja
12. 9. 2024

Poszukujemy osoby do regularnego sprzątania biura w Warszawie. Praca będzie polegała na utrzymaniu czystości w naszym biurze o powierzchni 34 m², zlokalizowanym w dogodnej lokalizacji, na ul. Puławskiej, przy przystanku Dworkowa.
Zakres obowiązków:
- Odkurzanie i mycie podłóg
- Dokładne wycieranie kurzu z mebli i sprzętów biurowych
- Utrzymanie czystości w łazience (umywalka, toaleta, lustro, podłogi) oraz kuchni (blaty, zlew, podłogi)
- Opróżnianie koszy na śmieci
- Mycie okien (po uprzednim ustaleniu)
- Częstotliwość:
Praca co dwa tygodnie, w środy w godzinach 13:30 - 16:30 (łącznie od ok. 6 do 9 godzin miesięcznie).
Warunki zatrudnienia:
Stawka: 40 zł netto za godzinę sprzątania, 60 zł za mycie okien
Wszystkie środki czystości oraz sprzęt dostarcza zleceniodawca
Miesięczna wypłata do 10. dnia każdego miesiąca.
Możliwość podjęcia pracy na fakturę, umowa zlecenia/rachunek.
Wymagania:
-Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
-Punktualność i rzetelność
-Doświadczenie w sprzątaniu mile widziane
-Dbałość o szczegóły i umiejętność organizacji pracy
-Mile widziana dyspozycyjność i elastyczność w przypadku ustalenia dodatkowych zleceń (np. mycie okien)
Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, cenisz sobie porządek i szukasz stabilnego dodatkowego zajęcia, zapraszamy do przesłania zgłoszenia!

  • Praca Warszawa
  • Konstruktor (osoba) Warszawa
  • Łącznik (osoba) Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567