OSOBA DO PROWADZENIA KAWIARNI
  • Solina
Solina, 38-610 Polańczyk 23, powiat: leski, woj: podkarpackie
IPRACUJZDALNIE.PL SPÓLKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
12. 9. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
• Obsługa klientów,
• Obsługa kasy fiskalnej,
• Przygotowywanie napoi, drinków, deserów
• Utrzymywanie czystości w miejscu pracy
Oferujemy:
• Praca w ramach: umowa o pracę
• Miłą i przyjazną atmosferę

Inne wymagania
[Inne : Wymagania:
• Chęć do pracy, pozytywne nastawienie, uczciwość i szacunek do innych
• Komunikatywność i nastawienie na pracę z ludźmi – z gościem i zespołem,
• Gotowość do współpracy w elastycznych godzinach – w okresie zimowym w godzinach wieczornych do 22.00, w okresie letnim w godzinach porannych, popołudniowych, wieczornych – zgodnie z grafikiem
• Kreatywność, pomysłowość

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
dwie zmiany

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe

  • Praca Solina
  • Solina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567