Osoba do promocji sklepu internetowego
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
IVORYcore Sp. z o.o.
5. 10. 2024

Promotor Sklepu Internetowego – Artykuły do higieny jamy ustnej
Firma IVORYcore Sp. z o.o. poszukuje osób do promocji sklepu internetowego oferującego artykuły do higieny jamy ustnej. Jeśli masz dostęp do internetu i urządzenie, na którym możesz pracować – komputer, laptop, smartphone – to jesteś na dobrej drodze, by do nas dołączyć! Wynagrodzenie prowizyjne wynosi aż 50% od każdej sprzedaży.
Obowiązki:
Aktywne promowanie produktów sklepu internetowego w dowolny, wybrany przez Ciebie sposób, aby zwiększyć sprzedaż.
Kwalifikacje:
Nie wymagamy żadnych specjalnych kwalifikacji! Jeśli potrafisz sprzedać produkt – to ta praca jest dla Ciebie.
Wymagania:
Dostęp do internetu.
Komputer, smartphone lub laptop, aby wykonywać pracę.
Wynagrodzenie:
Prowizyjne – 50% od każdego sprzedanego produktu.
Co zyskujesz pracując u nas:
Możliwość wysokich zarobków.
Szansę na awans i rozwój w strukturach firmy.
Po dwóch miesiącach aktywnej sprzedaży – karta MultiSport Full Open.
Po miesiącu aktywnej sprzedaży – prywatne ubezpieczenie zdrowotne z dostępem do 50 specjalistów.
Dostęp do szkoleń z zakresu sprzedawanych produktów.
Forma współpracy: B2B lub umowa o dzieło.
Dołącz do nas i zyskaj nieograniczone możliwości zarobków i rozwoju!

  • Praca Warszawa
  • Konstruktor (osoba) Warszawa
  • Łącznik (osoba) Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563