Osoba do pieczenia ciast - catering dietetyczny- Reda
  • Reda
Reda, Reda, Pomorskie, Polska
Gastro Magazyn
14. 3. 2024

Nasza firma mieści się w Redzie i zajmujemy się produkcją diet pudełkowych. Mamy ugruntowaną pozycję na rynku. Aktualnie do Zespołu poszukujemy doświadczonych, samodzielnych osób do pieczenia ciast
Opis stanowiska:
Przygotowywanie deserów zgodnie z opracowanymi recepturami
Wykonywanie zdrowszych odpowiedników tradycyjnych deserów, z użyciem naturalnych słodzików, warzyw, owoców, pełnoziarnistych i bezglutenowych mąk.
Dbanie o porządek na stanowisku i w miejscu pracy
Przestrzeganie systemów HACCAP i BHP
Praca w oparciu o standardy firmy
Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
Oczekiwania:
Doświadczenie w gastronomii lub przemyśle spożywczym – wymagane
Umiejętność sporządzania wypieków na większą, niż restauracyjna, skalę
Mile widziane doświadczenie w kuchni cateringowej
Dokładność i umiejętność organizacji czasu pracy
Umiejętność pracy w zespole
Dyspozycyjności również w weekendy, gotowość i chęć do podjęcia pracy w systemie zmianowym
Czystości, staranności, rzetelności
Książeczka sanepidowska bądź chęć do jej wyrobienia
Oferujemy:
Atrakcyjne i pewne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i zaangażowania, wynagrodzenie wypłacane raz w miesiącu
Stałą pracę, niezależną od sezonu i kolejnych fal pandemii
Umowa zlecenie - stawka 28,60- 31,00 lub B2B- stawka 39,00-42,00
Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu (lub więcej)
Odzież pracowniczą i wyżywienie
Komfortowe warunki pracy w zgranym zespole
Możliwość awansu wewnątrz struktury firmy
Prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach 8-16
Kontakt na numery telefonów: j.polski 533133453 oraz j.ukraiński 883933503 lub przez o przesłanie CV przez platformę

  • Praca Reda
  • Reda - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523