OSOBA DO OKLEJANIA AUT
  • Kajetanów
świętokrzyskie, Kajetanów, świętokrzyskie, Polska
KH-KIPPER Sp. z o.o.
17. 4. 2024

Dołącz do zespołu KH–Kipper Sp. z o.o. producenta zabudów na samochody ciężarowe, poszukujemy: Osoby do brendowania / oklejania aut.

Obowiązki

  • Nanoszenie logotypu firmowego, taśm konturowych oraz innych naklejek na zabudowy, kabiny oraz inne wyznaczone miejsca.
  • Wykonywanie oznakowania identyfikacyjnego na pojazdy.
  • Nadzór nad stanami magazynowymi powierzonych materiałów.

Wymagania

  • Umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista.
  • Poczucie estetyki, zdolności manualne oraz dokładność wykonywania zadań.
  • Samodzielność, umiejętność organizacji czasu pracy,
  • Mile widziana znajomość branży automotive oraz prawo jazdy kat. B , C .
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania wiedzy.
  • Możliwość przystąpienia do opieki medycznej.
  • Pakiet socjalny ("wczasy pod gruszą", dodatkowe benefity z ZFŚS, karta MULTISPORT, piknik rodzinny, impreza firmowa)
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na preferencyjnych warunkach.

  • Praca świętokrzyskie
  • świętokrzyskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315