Osoba do obsługi sekretariatu / pracownik biurowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
EUCON GRUPA PRAWNICZA SP. Z O. O.
27. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Treść oferty:
Jeśli jesteś osobą o pozytywnym podejściu, cenisz relacje międzyludzkie, lubisz pracować w zespole, uważasz komunikację i porządek za kluczowe, oraz potrafisz efektywnie realizować cele, to jesteś idealnym kandydatem do naszego zespołu.
EUCON GRUPA PRAWNICZA to nowoczesny hub prawny, który spełnia potrzeby biznesu z krajów UE i partnerstwa wschodniego przy wejściu na rynki zagraniczne. Działamy od 2006 roku na rynku polskim i ukraińskim.
Lokalizacja: Warszawa.
Zakres obowiązków:
- Organizacja i zapewnienie zrównoważonej pracy biura
- Wsparcie organizacyjne pracy zarządu i partnerów
- Praca z dokumentami, korespondencją i kanałami komunikacji
- Ciągłe wsparcie komunikacyjne klienta i gości
- Dbanie o przestrzeń socjalną
Wymagania:
- Wykształcenie średnie / wyższe (mile widziany kierunek administracyjny lub podobny)
- Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook)
- Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
- Umiejętność sprawnego i terminowego zarządzania powierzonymi sprawami
- Zdolność do efektywnego zarządzania czasem i planowania pracy
- Umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami, współpracownikami
- Odpowiedzialność
- Motywacja i zorientowanie na realizowanie postawionych celów
- Punktualność, dokładność, samodzielność działania i zdolności organizacyjne
- Gotowość do pracy w dynamicznym środowisku i obsługi wielu zadań jednocześnie
- Umiejętność pracy w zespole
Dodatkowy atut:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Doświadczenie pracy w kancelarii prawniczej/biurze księgowym
- Mile widziane doświadczenie w branży marketingowej
- Znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego może być zaletą Oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie umowę o pracę lub zlecenia
- Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
- Pracę w zespole wśród profesjonalistów w przyjaznej atmosferze
- Możliwość realizacji własnych pomysłów i duża samodzielność w realizacji zadań
- Niezbędne narzędzia do pracy: komputer i telefon
- Możliwości rozwoju zawodowego i wzrostu kariery
- Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego (hard skills), rozwoju umiejętności miękkich (soft skills) oraz udziału w programach budowania zespołu
- Ciekawą pracę, która wymaga nie tylko wiedzy, ale i kreatywności
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Klikając w przycisk Aplikuj, Aplikuj teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Grupy Prawniczej EUCON z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Dantyszka 18 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzam się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W przypadku wyrażonej przez Panią/Pana zgody na wykorzystanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, dane te będą przetwarzane przez 4 lata. Dane osobowe po zakończeniu procesu rekrutacji zostaną przez Administratora usunięte zniszczone lub zwrócone kandydatowi, jeśli stosowna adnotacja zostanie przez niego umieszczona w składanych dokumentach.

  • Praca Warszawa
  • Konstruktor (osoba) Warszawa
  • Łącznik (osoba) Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Obsługa hotelowa Warszawa
  • Obsługa gastronomii Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584