Osoba do lutowania części elektronicznych
  • Reda
osoba do lutowania części elektronicznych
Reda, Reda, pomorskie, Polska
Elektro-Bip Krystian Mielewczyk
7. 9. 2024

Firma zajmująca się naprawą elektroniki samochodowej zatrudni osobę o zdolnościach manualnych do lutowania części elektronicznych.

21

Obowiązki

  • lutowanie części elektronicznych według wskazań i pod nadzorem doświadczonego elektronika
  • obsługa mikrofrezarki

Wymagania

  • zdolności manualne
  • dobry wzrok
  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładność, skrupulatność
  • sumienność

Oferujemy

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pełen zakres szkolenia potrzebnego na tym stanowisku
  • pomoc doświadczonego zespołu
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego
  • wsparcie informatyczne

  • Praca w okresie próbnym na umowę-zlecenie 3 600 zł netto. Po sprawdzeniu się na stanowisku możliwe rozszerzenie zakresu obowiązków i umowa o pracę 4000 netto
  • W przypadku osób z dużym doświadczeniem możliwość negocjacji warunków

  • Praca Reda
  • Reda - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 518
    20 132