Osoba do kontaktu telefonicznego z j. angielskim
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
GJC International Sp. z o.o.
9. 4. 2024

Firma GJC International z siedzibą w Poznaniu poszukuje od czerwca pracownika z językiem angielskim do telefonicznego kontaktu z klientem (B2B). Praca w godzinach 9:00-16:00. Umowa zlecenie na miesięczny okres próbny z możliwością przedłużenia.
Obowiązki
- telefoniczny kontakt z firmami w oparciu o gotową bazę kontaktów oraz skrypt, połączenia wychodzące (bez sprzedaży!)
- promocja platformy joomp.eu wśród agencji reklamowych z Europy
Kwalifikacje
- znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji w mowie i piśmie
- sprawna obsługa komputera i witryn internetowych
- min. średnie wykształcenie
- miła tonacja głosu i dobra dykcja
- wysoka kultura osobista, umiejętność słuchania
- samodyscyplina
- pozytywne nastawienie oraz zaangażowanie w powierzone zadanie (norma 150 połączeń dziennie)
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Jeśli szukasz pracy, w której będziesz mógł doskonalić swoje umiejętności językowe ta oferta jest dla Ciebie :)

  • Praca Poznań
  • Konstruktor (osoba) Poznań
  • Łącznik (osoba) Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782