ORGANIZATOR SPOŁECZNOŚCI LOKALNYCH (OSL)
  • Katowice
Katowice, Generała Józefa Zajączka 23a, 40-050 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
FUNDACJA POMOC MALTAŃSKA- MALTAŃSKA SŁUŻBA MEDYCZNA
5. 9. 2024
od 6 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)

- Fundacja Pomoc Maltańska - Maltańska Służba Medyczna w Katowicach poszukuje doświadczonego Organizatora Społeczności Lokalnych, który dołączy do naszego zespołu i wspomoże realizację projektu wspierającego społeczności lokalne w procesie sprawiedliwej transformacji regionu.
- Miejsce wykonywania pracy: Biuro w Katowicach (ul. Generała Józefa Zajączka 23a, 40-050 Katowice) oraz praca w terenie na terenie miasta Katowice w wyznaczonych dzielnicach.
- Główne obowiązki: Realizacja celów projektu poprzez wzrost aktywności obywatelskiej i identyfikację kluczowych problemów społecznych, środowiskowych i gospodarczych. Mobilizowanie społeczności wokół ważnych kwestii, budowanie i podtrzymywanie relacji ze społecznością lokalną. Wspomaganie rozwoju, aktywizowanie i inspirowanie do pozytywnych zmian. Organizacja warsztatów edukacyjno - integracyjnych, lokalnych wydarzeń i cyklicznych aktywności. Prowadzenie bieżącej dokumentacji projektowej. Bezpośredni kontakt z uczestnikami projektu oraz szkoleniowcami, wykładowcami.
- Firma oferuje: Umowę o pracę; Pracę w dynamicznym zespole z możliwością rozwoju zawodowego; Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kwalifikacji.
- Praca 8 godzin dzienie w godzinach: 7:00-19:00 (elastyczny czas pracy do uzgodnienia).

Inne wymagania
Wymagane wykształcenie wyższe kierunkowe: psychologia lub socjologia lub praca socjalna lub pedagogika lub komunikacja społeczna. Wymagane minimum 3-letnie doświadczenie w realizacji wsparcia dla społeczności lokalnych. Ukończone kursy / szkolenia z zakresu ekologii, zielonej i cyfrowej transformacji, tożsamości regionalnej, zmian klimatu, tradycji górniczych. Wymagana wysoka motywacja do pracy i proaktywność.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat), inne

  • Praca Katowice
  • Organizator usług Katowice
  • Organizator wydarzeń Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584