ORDER PICKER - ZBIERANIE ZAMÓWIEŃ Z ASORTYMENTEM DZIECIĘCYM ORAZ MUZYCZNYM
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
E&A Agencja Zatrudnienia
1. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zbieranie zamówień
  • przyjmowanie zwrotów
  • kontrola jakosci

WYMAGANIA:
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego/holenderskiego
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • gotowość do podjęcia stałej współpracy
  • łatwość nawiązywania kontaktów

OFERUJEMY:
  • bonus 250€, szczegóły na stronie E&A w zakładce „praca w holandii”

  • Atrakcyjna stawka godzinowa: 16,54 €/h (stawka bazowa 13,68 €/h brutto + naliczane do godzin podstawowych: dodatek urlopowy 8,33% i rezerwa na poczet dni urlopu 10,82% +0,24€ ADV)

Dodatki:

  • poniedziałek od 00:00 - 6:00 100% (27,36 € brutto / h)
  • od poniedziałku do czwartku od 19:00 – 22:00 20% (16,14 € brutto / h)
  • niedziela 100% (27,36 € brutto / h)
  • wtorek/piątek 00:00 – 06:00 50% (20,52 € brutto / h)
  • piątek od 22:00 do 00:00 75% (23,94 € brutto / h)
  • poniedziałek i wtorek od 22:00 - 23:00: 50% (20,52 € brutto / h)
  • od wtorku do czwartku od 22:00 - 23:00 100% (27,36 € brutto / h)
  • piątek od 22:00 - 23:00 75% (23,94 € brutto / h)
  • sobota od 00:00 – 06:00 75% (23,94 € brutto / h)
  • sobota od 06:00 – 19:00 50% (20,52 € brutto / h)
  • sobota od 18:00 – 23:00 100% (27,36 € brutto / h)
  • stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski
  • możliwość podjęcia stałej współpracy
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj. kontrakty, odcinki wypłat, Jaaropgaaf
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
  • opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • bezpłatny dojazd do pracy
  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

  • Praca opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838