ORDER PICKER w magazynie GXO z markową odzieżą
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
OTTO Work Force
19. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Do Twoich obowiązków będzie należało kompletowanie, pakowanie, wysyłka i obsługa zwrotów. Łatwo jest pracować z przyjemnymi produktami, takimi jak ubrania, buty i akcesoria odzieżowe Nie wymagamy doświadczenia - zapewniamy kompleksowe szkolenie i wsparcie!

WYMAGANIA:

Komunikatywna znajomość języka angielskiego!

OFERUJEMY:

• Atrakcyjna stawka godzinowa: 13,68 EUR + 8,33% dodatku urlopowego = 14,82 EUR

• Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

• Ubezpieczenie i dostęp do opieki zdrowotnej

• Praca w różnych zmianach, głównie od poniedziałku do piątku (możliwa również w soboty - w zależności od zapotrzebowania i lokalizacji)

• Zakwaterowanie w dogodnych lokalizacjach

• Możliwość korzystania ze zorganizowanego transportu do pracy (rowerem lub samochodem) lub zwrot części kosztów, jeśli podróżujesz własnym samochodem

Inne korzyści:

• Bezpłatne owoce, kawa, herbata oraz dostęp do stołówki i automatów z przekąskami

• Możliwości rozwoju kariery i awansu dla wydajnych pracowników

• Wspierające i międzynarodowe środowisko pracy

• Minimum formalności (możliwość podpisania umowy drogą elektroniczną)

• Telefoniczne biuro pomocy czynne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

• Dostęp do kursów językowych, szkoleń online i innych projektów dla naszych pracowników

  • Praca opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584