Order Picker (Bergkirchen )(
  • Gniewino
Gniewino, Gniewino, Pomorskie, Polska
MotivesGroup
27. 9. 2024

Poszukujemy niezawodnego Order Picker (Bergkirchen )(m/k/d) do wsparcia naszego klienta, z możliwością rozpoczęcia od zaraz.
Twoje zadania:
Kompletowanie zamówień na leki i kosmetyki dla aptek
Obsługa skanera ręcznego w celu rejestrowania produktów
Zapewnienie pełnej i prawidłowej realizacji zamówień
Twój profil
Staranna i niezawodna etyka pracy
Doświadczenie nie jest wymagane, ale mile widziane w pracy na stanowisku komisjonera
Zdolność do pracy w zespole oraz elastyczność
Brak wymogu znajomości języka niemieckiego
Godziny pracy:
System dwuzmianowy (zmiana poranna 08:00-16:00 / zmiana popołudniowa 11:30-20:15), od poniedziałku do piątku, zmiany na przemian
Oferujemy:
Stabilne wynagrodzenie w wysokości 14,50 € na godzinę
10-miesięczna umowa na czas określony
Przyjemne środowisko pracy w zmotywowanym zespole
Zainteresowany? Aplikuj już teraz!
tel: 573823093

  • Praca Gniewino
  • Gniewino - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388