Order-picker Albert Heijn (Zwolle) - wysokie tygodniówki
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
Agencja Pracy PRAMER
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Obowiązki pracownika to zbieranie zamówień przy użyciu voice pick (słuchawki) w języku polskim, angielskim lub holenderskim. Dodatkowe obowiązki to obsługa wózka widłowego, przygotowanie towaru do wysyłki, kontrola jakości, etykietowanie, przyjmowanie dostaw, rozmieszczanie produktów na półkach magazynu oraz drobne prace porządkowe.

WYMAGANIA:

- prawo jazdy kat. B

- mile widziana znajomość angielskiego (podstawy)

- dostępność na minimum 6 miesięcy (równiez na okres świąteczny)

- mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

- buty robocze z metalowym noskiem

- wzrost 170cm

OFERUJEMY:

- umowę holenderską na podstawie kodeksu CAO

- ubezpieczenie (€35.58 tygodniowo)

- zakwaterowanie firmowe (€109.44 tygodniowo)

- bezpłatny transport do pracy

- dodatek dla kierowców (€10 tygodniowo)

- stawkę godzinową gwarantowaną €15.92-€24.52 brutto/h + dodatki

- dodatki do wynagrodzenia: zmianowe, wakacyjny (+8.33%), urlopowy (+8.70%), za nadgodziny (125-150% stawki)

- wypłaty tygodniowe

  • Praca opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087