ORDER PICKER 13,27 € B/GODZ. PLUS DODATKI BARENDRECHT NL
  • Opole
Opole, Opole, Opolskie, Polska
TITAN International Vision Sp. z o.o.
10. 5. 2024

Dla naszego holenderskiego klienta poszukujemy pracowników do pracy na magazynie.
OPIS STANOWISKA
Praca na hali w temperaturze od ok +5 st. Celsjusza na jedną zmianę.
Chłodnia z warzywami i owocami, przygotowania zamówień na statki i samoloty rejsowe. Zmiany, dzienna 9:00-17:00, w sezonie może być dłużej, nocna 18:00-04:00, pracownik pracuje stale na zmianie dziennej lub nocnej WYMAGANIA
• Angielski A 1
• Doświadczenia jako order picker mile widziane, ale niekoniecznie.
• Chęci i motywacji do pracy. OFERUJEMY:
• Gwarantowane wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym.
• Stawka podstawowa 13,27 €/godz.
• Dodatki- zmiany: 19:00-23:00-125% - 16,58€, 23:00-06:00-140% - 18,57€, nadgodziny pow. 38h-zmiana dzienna-135% - 17,91€. Dodatek wakacyjny 8% wypłacany przy każdym salarisie.
• Zakwaterowanie 133,5 €/tyg.
• Ubezp. 37,46 €/ tyg.

  • Praca Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246