Order Management Specialist
  • Łódź
Łódź, Łódź, zagranica, Polska
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
9. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, SSC znanej, międzynarodowej firmy produkcyjnej, w związku z rozwojem struktur w Polsce (a ściślej - w Łodzi), poszukujemy obecnie osób na stanowisko: Order Management Specialist

Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami i aplikowania (CV w języku angielskim).

Twoje zadania:

  • Pełnienie roli centralnego punktu kontaktowego dla Klienta, bieżąca komunikacja
  • Przetwarzanie zamówień Klientów z uwzględnieniem dostępności produktów i warunków umów
  • Organizacja transportu i koordynacja załadunków eksportowych z partnerami magazynowymi / logistycznymi
  • Zapewnienie zgodności z wymaganiami (klientów i prawnymi)
  • Terminowe wystawianie wymaganych dokumentów wysyłkowych
  • Koordynacja usług dodatkowych, jeśli jest to konieczne
  • Wystawianie i zarządzanie fakturami sprzedaży
  • Koordynacja i rozwiązywanie reklamacji dotyczących jakości i obsługi, wystawianie not kredytowych/debetowych według potrzeb.
  • Przedstawianie klientom i sprzedaży cotygodniowych aktualizacji dotyczących otwartych zamówień

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe
  • 3-letnie doświadczenie w obszarze zarządzania zamówieniami w firmie produkcyjnej
  • Dobra znajomość pakietu MS Office i/lub narzędzi Google Office
  • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość innych języków europejskich będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość systemu SAP
  • Umiejętność zarządzania priorytetami i samodzielnego podejmowania decyzji

Benefity:

  • Umowa o pracę w międzynarodowej, stabilnej i rozpoznawalnej na rynku firmie
  • Bonus roczny do wynagrodzenia
  • Praca hybrydowa od poniedziałku do piątku (elastyczne godziny rozpoczęcia - między 7:00 a 9:00)
  • Biuro ze strefą relaksu w Łodzi
  • Prywatna opieka medyczna
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Karta sportowa
  • Karta lunchowa
  • Program kafeteryjny
  • Dofinansowanie kursów i szkoleń
  • Wydarzenia integracyjne
  • Zniżki na firmowe produkty

  • Praca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699