Oracle Developer
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
Connectis
15. 8. 2024

Wspólnie z naszym Partnerem, cenionym liderem w obszarze bankowości, poszukujemy osoby na stanowisko Oracle Developer. Nasz Partner zajmuje kluczową pozycję dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym. Bank intensywnie inwestuje w rozwój nowoczesnych platform bankowości elektronicznej, digitalizację systemów bankowych oraz tworzenie aplikacji webowych i mobilnych, ze szczególnym naciskiem na obsługę klientów korporacyjnych.

Projekt: rozszerzenie funkcjonalności obecnego systemu ERP-FIN o moduł zarządzania budżetami i prognozowania finansowego. Celem jest umożliwienie dokładniejszego planowania finansowego, monitorowania realizacji budżetów oraz lepszego zarządzania ryzykiem finansowym.

❗Prace nad projektem zaplanowano na 1.01.2025❗

‍ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Modyfikacja istniejącego oprogramowania oraz budowa nowego,
  • Przygotowywanie dokumentacji funkcjonalnej i technicznej,
  • Przeprowadzanie testów i ich optymalizacja,
  • Analiza procesu implementacyjnego.

 CZEGO OCZEKUJEMY OD CIEBIE?

  • Minimum 5-letnie doświadczenie komercyjne na stanowisku Oracle Developer,
  • Dobra znajomość języka programowania PL/SQL w środowiska Oracle (min. 2 lata),
  • Doświadczenie w optymalizacji kodu SQL i PL/SQL na środowisku Oracle DB,
  • Doświadczenie w pracach rozwojowych w systemach ERP-owych,
  • Znajomość systemu UNIX oraz języków skryptowych,
  • Znajomość Oracle APEX.

Mile widziane:

  • Znajomość jednego z następujących narzędzi: Oracle Forms & Reports, Oracle Workflow Builder, Oracle Application Framework, Oracle Business Intelligence.

✨ OFERUJEMY:

  • Możliwość uczestnictwa w spotkaniach integracyjnych oraz meetupach technologicznych, gdzie będziesz mógł/mogła dzielić się wiedzą i doświadczeniem,
  • Udział w innowacyjnych projektach i możliwość realnego wpływu na rozwój nowoczesnych rozwiązań technologicznych w bankowości,
  • Wsparcie indywidulanego opiekuna ds. kadr i HR, który zawsze jest dostępny, by pomóc Ci w sprawach związanych z pracą,
  • Możliwość pracy z domu (100% zdalnie) lub z biura w Warszawie/Łodzi/Katowicach - to zależy od Ciebie
  • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • 5000 PLN za polecenie znajomego do któregokolwiek z naszych projektów,
  • Szybki, zdalny proces rekrutacyjny,
  • Pracę w 100% zdalną.

PROCES REKRUTACYJNY:

  • 10-minutowa rozmowa wstępna po stronie Connectis,
  • Rozmowa z działem HR po stronie Connectis,
  • Rozmowa techniczna po stronie Klienta - DECYZJA!

Dołącz do nas i twórz przyszłość bankowości razem z Polskim Bankiem!

  • Praca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648