Optometrysta - Refrakcjonista Galeria Krakowska (1/2 etatu)
  • Kraków
Kraków, Kraków, Województwo małopolskie, Polska
KODANO
16. 9. 2024

Kodano Optyk to sieć salonów optycznych, która powstała, by ułatwiać klientom wybór najlepszych i najwygodniejszych okularów korekcyjnych i słonecznych w bardzo atrakcyjnych cenach.

Kodano Optyk należy do grupy Kodano S.A. operatora największego w Polsce i Europie Centralnej sklepu internetowego z soczewkami kontaktowymi i płynami do ich pielęgnacji. Od ponad 16 lat pomagamy klientom dbać o ich oczy oraz kupować soczewki kontaktowe, okulary korekcyjne i słoneczne w wygodny i oszczędny sposób.

Obecnie rozwijamy intensywnie sieć nowoczesnych salonów optycznych i poszukujemy osób do pracy na pełen etat na stanowisku Optometrysta - Refrakcjonista.

Jeśli szukasz nowych wyzwań i rozwoju zawodowego oraz chcesz mieć realny wpływ na swoją karierę, dołącz do naszej firmy i zacznij pracę w bardzo dynamicznej branży.

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzenie badań wzroku zgodnie z misją firmy oraz z zachowaniem najwyżej jakości świadczonych usług.
  • Aktywne doradzanie Klientom w wyborze najlepszych produktów.
  • Utrzymanie najwyższych standardów obsługi.
  • Sprzedaż i promowanie oferty firmy.
  • Dbanie o prawidłową ekspozycję i komunikację wizualną.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe.
  • Dyspozycyjność (praca również w weekendy).
  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i organizacyjne.
  • Łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dbanie o wizerunek salonu.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Ambicja.
  • Optymizm, inicjatywa.

To oferujemy

  • Zawsze zapewniamy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Będziesz miał wpływ na swój realny rozwój w innowacyjnej firmie, która jest nową marką w branży optycznej. Praca w naszej firmie, ze względu na niszową branżę to także wyzwania dające poczucie satysfakcji zawodowej, ale też osobistej.
  • Zapewniamy przyjazną atmosferę pracy - możesz liczyć na partnerstwo, otwartość i transparentność.
  • Zapewniamy szerokie pakiety szkoleń wewnętrznych.
  • W naszej firmie nie liczą się jedynie relacje czysto biznesowe, tworzymy dobrą atmosferę pracy poprzez organizację regularnych spotkań, wyjazdów i atrakcji teambuildingowych.
  • Każdy pracownik zyskuje zniżki na na nasze markowe produkty optyczne.
  • Stale podnosimy jakość naszej komunikacji w zespole organizując wspólne inicjatywy integracyjne.
  • Szeroki pakiet benefitów dla Ciebie oraz Twojej rodziny w ramach platformy multikafeteryjnej.

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567