Optometrysta
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Supervista Poland Sp. z o.o.
13. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zdalne przeprowadzanie badań wzroku pacjentów, ustalanie wad refrakcji
  • Profesjonalna obsługa zdalnych badań według grafiku, i zapotrzebowania
  • Doradztwo klienta w zakresie optyki
  • Pomoc merytoryczna w rozpatrywaniu reklamacji
  • Skrupulatne wprowadzanie wartości badań do systemu
  • Dbanie o wysoką jakość usług
  • Zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości do Kierownika i/lub odpowiednim działom względem powstałego problem

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe, bądź kurs refrakcji poparty doświadczeniem
  • Doświadczenie w obszarze sprzedaży i obsługi klienta
  • Znajomość branży optycznej i produktów oferowanych w salonie
  • Umiejętność komunikacji z klientami
  • Umiejętność rozpoznawania i zaspakajania potrzeb klientów
  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Praca z domu
  • Stabilne zatrudnienie
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Darmowe okulary raz do roku oraz zniżki dla rodzony

  • Praca Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699