Optometrysta
  • Malbork
Malbork, Malbork, Pomorskie, Polska
Vision Express SP Sp. z o.o.
31. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków
wykonywanie badań optometrycznych według standardów Vision Express,
aplikacja miękkich soczewek kontaktowych,
wykonywanie przesiewowej oceny ryzyka wybranych chorób oczu za pomocą analizy telemetrycznej,
prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej,
udział w specjalistycznych szkoleniach wewnętrznych,
rekomendacja produktów optycznych Vision Express.
Nasze wymagania
dyplom Optometrysty szkoły wyższej
doświadczenie na stanowisku Optometrysty w salonie optycznym lub placówce medycznej (mile widziane)
Umiejętność współpracy z Zespołem
Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
To oferujemy
stabilną pracę w profesjonalnej, międzynarodowej firmie
pracę z nowoczesnym sprzętem wysokiej jakości
wysoki standard pracy w oparciu o najnowsze technologie
profesjonalne szkolenia
atrakcyjny system motywacyjny
elastyczną formę współpracy
możliwość rozwoju i udziału w ciekawych projektach związanych z budowaniem medycznego wizerunku firmy

  • Praca Malbork
  • Malbork - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544