OPIEKUN(KA) ZWIEDZAJĄCYCH W TWIERDZY WISŁOUJŚCIE
  • Gdańsk
Gdańsk, Stara Twierdza 1, 80-551 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
Muzeum Gdańska
2. 5. 2024
od 30 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

NAJWAŻNIEJSZE OBOWIĄZKI
1. Informowanie turystów o trasie zwiedzania, atrakcjach Twierdzy, cenach biletów, godzinach otwarcia itp.
2. Kierowanie ruchem turystycznym w chwilach dużej frekwencji.
3. Informowanie służb porządkowych o konieczności sprzątania terenu lub wykonania innych niezbędnych prac na trasach zwiedzania.
Praca w okresie maj-wrzesień w weekendy i święta w godzinach 9.00-18.00, grafik do ustalenia. Praca stacjonarna w Twierdzy Wisłoujście.

Inne wymagania
mile widziana znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub innego języka obcego, znajomość języka polskiego.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowosc
nie dotyczy

Wyksztalcenia
podstawowe

  • Praca Gdańsk
  • Opiekun gdański
  • Opiekun Gdańsk
  • Opiekun Pruszcz Gdański
  • Opiekun Nowy Dwór Gdański
  • Opiekun Starogard Gdański
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gdańsk
  • Doradca podatkowy w Polsce Gdańsk
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864