Opiekunka z j.francuskim w Bois – Gauillaume Dep.76 / FR
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Eurotransak
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

STANOWISKO
Opieka nad kobietą 100 letnią (35kg ) z problemami kognitywnymi , Pani porusza się dość samodzielnie. Noce spokojne.
Seniorka zamieszkuje samodzielnie w apartamencie , w pobliżu sklepów oraz środków transportu
***Kamera w apartamencie , w strefach pracy
PODSTAWOWE OBOWIĄZKI
przygotowywanie posiłków oraz pomoc w ich przyjmowaniu
utrzymanie mieszkania w czystości , pranie i prasowanie
pomoc w utrzymywaniu higieny seniorki
pomoc w ubieraniu
WYMAGANIA :
Znajomość języka francuskiego
doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
Empatia i cierpliwość w pracy z osobami w podeszłym wieku
Umiejętność samodzielnej organizacji pracy i odpowiedzialność za powierzone obowiązki
Dyspozycyjność do podjęcia pracy OD ZARAZ
WARUNKI PRACY :
umowa CESU CDI bezpośrednio z rodziną
wynagrodzenie podstawowe 2.400 EUR netto/ mc
zakwaterowanie
wyżywienie
dostęp do internetu
Osoby zainteresowane proszę o OBOWIĄZKOWE PRZESŁANIE CV w j.francuskim ZE ZDJĘCIEM I REFERENCJAMI NA ADRES : @

  • Praca Rzeszów
  • Opiekunka Rzeszów
  • Doradca podatkowy w Polsce Rzeszów
  • Pracownicy uczelni w Polsce Rzeszów
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509