Opiekunka z dobrym niemieckim i prawem jazdy do seniorki ***
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Danzi Care
13. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis oferty:
Opiekunka z dobrym niemieckim i prawem jazdy do Seniorki z 48165 Munster!
Dla opiekunek z prawem jazdy jest do dyspozycji auto.
Opiekunka powinna być samodzielna i pracowita.
3-4 razy w tygodniu przychodzi pomoc domowa – Pani pochodzi z Włoch.
Seniorzy dużą wagę przywiązują do spożywanych posiłków, nie oszczędzają na jedzeniu, lubią dobre jedzenie z restauracji, są smakoszami wina.
Seniorka, waga – 55 kg, wzrost – 160 cm. Ma 84 lata. Była lekarką. Ma sparaliżowaną lewą stronę ciała; seniorka może sama stać, jest zdeterminowana, aby wrócić do swojej poprzedniej sprawności. Podopieczna aktualnie potrzebuje pomocy przy wstawaniu, ale nie trzeba w to wkładać wiele siły. Seniorka jest psychicznie w bardzo dobrej formie. Do toalety wychodzi z pomocą, jest po wylewie. Ma wszystkie z możliwych pomocy medycznych typu rollator, wózek inwalidzki itd. Trochę niedowidzi i niedosłyszy. Noce z reguły spokojne, ale może się zdarzyć, że seniorka zawoła opiekunkę - nagłe przypadki.
Zadania opiekunki: kompletna pomoc w pielęgnacji, gotowanie, zakupy, sprzątanie, pranie, prasowanie, spacery.
Senior ma 82 lata. Jest zdrowy, sprawny umysłowo. Pomaga opiekunce
Opiekunka ma pokój na górze, senior też, łazienka jest wspólna.
Seniorka śpi na dole, tam jest łazienka dla niej. Jest dzwonek, gdyby była jakaś naglą potrzeba pomocy.
Dom- duży, seniorzy mieszkają sami, maja papugę.
Rodzina odwiedza. Do sklepu na piechotę około 10 minut. Dla opiekunki małe mieszkanie na pietrze, Internet, TV.
Plan dnia :
Pobudka około 7:00, kawa w łóżku, mycie, ubieranie, tabletki.
Około 8,00 małe pieczywo/bułki
ok. 9.00 - 11.00 Fizjoterapia , terapeuta przychodzi do domu. Spacery na wózku inwalidzkim, fryzjer (5 minut drogi pieszo)
11:30 Obiad
12:30 - 15:00 przerwa obiadowa w łóżku (transfer z wózka na łóżko)
15:00 - 17:00 Przyjeżdżają goście, kawa dla mamy i kawałek ciasta
18:00 Mała kolacja
Potem seniorka ogląda telewizję z mężem, ale potem trzeba ją położyć z powrotem do łóżka.
Wymagania:
komunikatywna/ dobra znajomość języka niemieckiego,
doświadczenie w opiece osób starszych jest wymagane
prawo jazdy nie jest wymagane
osoby nie/-palące
Nasza oferta:
praca na dowolny wymiar czasu
praca legalna w oparciu o umowę zlecenie. Zapewniamy stabilne i przejrzyste zatrudnienie, zgodnie z obowiązującymi regułami prawa. Od podpisanych umów odprowadzane są w Niemieckich kasach ubezpieczeniowych wszelkie składki, tak jak w przypadku umowy o pracę.
z góry opłacona i zorganizowana podróż
Niemieckie ubezpieczenie
stała opieka koordynatora
PREMIE ŚWIĄTECZNE

  • Praca Gdańsk
  • Opiekunka Gdańsk
  • Specjalista ds. kadr i płac Gdańsk
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Gdańsk
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Gdańsk
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Gdańsk
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Gdańsk
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584