Opiekunka starszej Pani w Niemczech
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
12. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Kontrakt rozpoczyna się od 19.10.2024 na 6 tyg.

Obowiązki

  • Pani 90 lat, 58 kg, po bardzo dawnej operacji biodra. Podopieczna ma lekkie problemy z poruszaniem się i dlatego korzysta z rolatora, nie ma demencji, słabo widzi, ale to nie jest dla niej przeszkodą w domu, noc spokojna. Podopieczna większość czynności wykonuje przy sobie sama. Raz na 2 tygodnie przychodzi osoba do sprzątania domu. Pani mieszka w domu jednorodzinnym, dla opiekunki jest pokój z łazienką i Internetem, zakupy w pobliżu. Bardzo miła rodzina i podopieczna.

Wymagania

  • Opiekunka od 35 roku życia z dobrą znajomością niemieckiego, niepaląca (lub paląca na zewnątrz).

Oferujemy

  • Wynagrodzenie: 1800 euro netto plus koszty podróży.
  • Oferujemy stabilne zatrudnienie, pomoc koordynatora 24h/7

  • W sprawie ogłoszenia proszę o kontakt pod numerem telefonu +48 881 208 641

  • Praca Bydgoszcz
  • Opiekunka Bydgoszcz
  • Pracownicy uczelni w Polsce Bydgoszcz
  • Doradca podatkowy w Polsce Bydgoszcz
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536