Opiekunka seniorki w Niemczech
  • Żary
Żary, Żary, lubuskie, Polska
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
21. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Kontrakt rozpoczyna się od 01.10.2024 na 6-8 tyg.

Obowiązki

  • Pani 66 lat, 163 cm, 53 kg, z Parkinsonem, ma problemy z orientacją. Podopieczna porusza się z pomocą rolatora, ma też krzesło toaletowe, łóżko specjalistyczne, lift na schody. Pani korzysta z podkładek, ma też cewnik. Podopieczna stosuje gimanstykę, drenaże limfatyczne, terapię logopedyczną. Podopieczna noce przesypia spokojne, mieszka sama w domu jednorodzinnym, dla opiekunki jest pokój z własną łazienką i internetem, na zakupy 10 minut.

Wymagania

  • Opiekunka z bardzo dobrą znajomością niemieckiego i prawem jazdy

Oferujemy

  • Wynagrodzenie: 1850-1900 euro netto plus koszty podróży
  • Oferujemy stabilne zatrudnienie, pomoc koordynatora 24h/7

  • W sprawie ogłoszenia proszę o kontakt pod numerem telefonu +48 881 208 641

  • Praca Żary
  • Żary - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838