Opiekunka seniorki w Niemczech
  • Aleksandrów Łódzki
Aleksandrów Łódzki, Aleksandrów Łódzki, łódzkie, Polska
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
12. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Kontrakt rozpoczyna się od zaraz na 4-8 tyg

Obowiązki

  • Pani 99 lat, 168 cm, 70 kg, z początkami demencji, porusza się zazwyczaj samodzielnie, czasem wspiera się rolatorem. Seniorka jest uczulona na osy (ma leki na to zawsze w pobliżu). Podopieczna jest alergikiem( alergie pokarmowe), ale Pani informuje co może jeść i na co ma ochotę. Seniorka z inkontynencją, trzeba przypilnować, zeby piła i przyjmowała leki. Pani mieszka w domku 50 m. dla opiekunki jest pokój z internetem (światłowód). Na zakupy 20 minut

Wymagania

  • Opiekunka z dobrą znajomością niemieckiego

Oferujemy

  • Wynagrodzenie: 2000 euro netto plus koszty podróży
  • Oferujemy stabilne zatrudnienie, pomoc koordynatora 24h/7

  • W sprawie ogłoszenia proszę o kontakt pod numerem telefonu +48 881 208 641

  • Praca Aleksandrów Łódzki
  • Aleksandrów Łódzki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584