Opiekunka seniorki
  • Nowy Dwór Mazowiecki
Nowy Dwór Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, Polska
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
4. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Kontrakt rozpoczyna się od 15.05.2024 na 2 miesiące

Obowiązki

  • Pani 82 lata, 156 cm, 54 kg, z chorobą nowotworową żołądka. Pflegedienst przychodzi raz dziennie do mycia i do leków. Seniorka nie ma demencji, porusza się za pomocą rolatora lub na wózku. Podopieczna noce przesypia spokojne. Mieszka sama w domu 200 m, na zakupy 10 minut, dla opiekunki jest pokój z dostępem do internetu oraz własną łazienką.

Wymagania

  • Opiekunka z komunikatywną znajomością niemieckiego i prawem jazdy

Oferujemy

  • Wynagrodzenie:1800 euro netto plus koszty podróży
  • Oferujemy stabilne zatrudnienie, pomoc koordynatora 24h/7

  • W sprawie ogłoszenia proszę o kontakt pod numerem telefonu +48 881 208 641

  • Praca Nowy Dwór Mazowiecki
  • Nowy Dwór Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862