Opiekunka seniora w Niemczech
  • Brzesko
Brzesko, Brzesko, małopolskie, Polska
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
28. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Kontrakt rozpoczyna się od 26.10.2024

Obowiązki

  • Pan 92 lat, 184 cm, 80 kg, z niewydolnością serca, nadciśnieniem. Podopieczny miewa bóle pleców, słabo słyszy, słabo widzi, ma okulary. Senior ma problemy z poruszaniem się, ale chodzi samodzielnie lub z pomocą rolatora. Pan nosi pieluchy na wszelki wypadek, ma cewnik, ale korzysta też z wc. 3 razy w tygodniu przychodzi Pflegedienst do zmiany opatrunku. Senior noce przesypia spokojnie. Mieszka w mieszkaniu 110 m2, 4 pokoje, dla opiekunki jest pokój osobną łazienką, tv i internetem. Do obowiązków opiekunki należy prowadzenie domu i pomoc Panu na ile trzeba. Senior mieszka z całkowicie zdrową małżonką, która nie radzi sobie z opieką nad mężem, chce uczestniczyć w życiu, wyjecha.

Wymagania

  • Opiekunka z bardzo dobrą znajomością niemieckiego

Oferujemy

  • Wynagrodzenie: 2100 euro netto plus koszty podróży
  • Oferujemy stabilne zatrudnienie, pomoc koordynatora 24h/7

  • W sprawie ogłoszenia proszę o kontakt pod numerem telefonu +48 881 208 641

  • Praca Brzesko
  • Brzesko - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392