Opiekunka seniora w Niemczech
  • Nowy Targ
Nowy Targ, Nowy Targ, małopolskie, Polska
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
10. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Kontrakt rozpoczyna się od 17.05.2024 na 4-6 tyg.

Obowiązki

  • Pan 82 lata, 196 cm, 80 kg, po dawnym wylewie, słabo widzi. Senior porusza się za pomocą laski, większość czasu spędza na wózku, czasami trzeba go wesprzeć, nie ma transferu. Podopieczny teraz jest w szpitalu na operacji, na dzisiaj ma cewnik, na noc ma pieluchy jako podkład. Mieszkają w domu jednorodzinnym, w domu jest też żona, która nie wymaga opieki. Do domu przychodzi terapeutka i dwa razy w tygodniu pielęgniarki do dużego mycia. Senior wstaje około godz. 7.30 - 8.00 i idzie spać około 20.00, noce spokojne. Do obowiązków opiekunki należy prowadzenie domu i pomoc Panu Dla opiekunki jest pokój z internetem i osobną łazienką. Bardzo spokojne miejsce, na zakupy 10 min.

Wymagania

  • Opiekunka z dobrą znajomością niemieckiego lub angielskiego, niepaląca

Oferujemy

  • Wynagrodzenie: 1900 euro netto plus koszty podróży
  • Oferujemy stabilne zatrudnienie, pomoc koordynatora 24h/7

  • W sprawie ogłoszenia proszę o kontakt pod numerem telefonu +48 881 208 641

  • Praca Nowy Targ
  • Nowy Targ - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246