Opiekunka osoby starszej - Warszawa (różne dzielnice)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Care Experts Sp. z o.o.
23. 8. 2024

Care Experts specjalizuje się w opiece nad seniorami. Oferujemy kompleksowe usługi opiekuńcze dla osób starszych w ich domach oraz prowadzimy Dom Opieki „Józefina” w Józefowie.
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
Opiekunka osoby starszej w domu podopiecznej / podopiecznego
Lokalizacja: Warszawa (Ursynów, Wilanów, Mokotów, Śródmieście, Wola, Ochota, Bielany, Żoliborz, Praga)
JEŚLI:
• posiadasz doświadczenie w pracy z osobami starszymi
• cechuje Cię poczucie odpowiedzialności, empatia, cierpliwość
• szukasz pracy na cały etat lub dodatkowego zajęcia
OFERUJEMY:
• zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie w pełnym lub niepełnym wymiarze
• elastyczne godziny pracy
• konkurencyjne zarobki od 28,50 zł/godz. brutto
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• opieka nad osobami starszymi
• pomoc w higienie (częściowa/całkowita toaleta ciała)
• wymiana pampersów
• przygotowywanie/podawanie posiłków
• pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego
Dołącz do nas, jeśli chcesz pracować z ludźmi, których pasją jest opieka nad innymi – w innowacyjnej organizacji, o wiodącej pozycji rynkowej.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o wiadomość, telefon (519 331 265, godz. 8-16) lub o przesłanie CV.
Uprzejmie prosimy o umieszczanie na CV klauzul:
– obowiązkowo: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Care Experts Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym i załączonym CV w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.”
– dodatkowo: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Care Experts Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym i załączonym CV w celu rekrutacji przyszłych przez okres 5 lat lub do momentu wycofania zgody.”

  • Praca Warszawa
  • Opiekunka Warszawa
  • Łącznik (osoba) Warszawa
  • Konstruktor (osoba) Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584