Opiekunka osoby starszej w Nienczech
  • Sieradz
Sieradz, Sieradz, łódzkie, Polska
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
31. 5. 2024

Kontrakt rozpoczyna się między 25.06.a 26.06.2024 do 01.08.2024

Obowiązki

  • Pan 82 lata, 80 kg, z Parkinsonem w początkowym stadium. Senior po dawnym wylewie i zawale, porusza się z pomocą rolatora, noce przesypia spokojnie. Podopieczny potrzebuje pomocy w myciu, ubieraniu, prowadzeniu domu. Pan mieszka w domu ze zdrowa żoną, która chciałaby jeszcze aktywnie korzystać z życia, czasem gdzieś wyjechać. Dla opiekunki jest osobny apartament z kuchnią i łazienką. Senior jest spokojny, nie stwarza problemów, we wtorki Pan jest w Tagespflege od 9:00, do 17:00 opiekuna ma wolne.

Wymagania

  • Opiekunka z dobrą znajomością niemieckiego i prawem jazdy

Oferujemy

  • Wynagrodzenie: 2100 euro netto plus koszty podróży
  • Oferujemy stabilne zatrudnienie, pomoc koordynatora 24h/7

  • W sprawie ogłoszenia proszę o kontakt pod numerem telefonu +48 881 208 641

  • Praca Sieradz
  • Sieradz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851