Opiekunka osoby starszej w Niemczech
  • Starogard Gdański
Starogard Gdański, Starogard Gdański, pomorskie, Polska
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
15. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Kontrakt rozpoczyna się od już na 2-6 tyg.

Obowiązki

  • Pani 83 lata, 158 cm, 50 kg, rak trzustki , po operacji w lutym 2024. Seniorka jest osłabiona, dużo leży, porusza się samodzielnie z rolatorkiem. Podopieczna mieszka z mężem w domu jednorodzinnym, dla opiekunki jest osobne małe mieszkanie 36 m2, pokój z łazienką i tarasem. Mąż seniorki ma Parkinsona i lekką demencję, ale nie wymaga pielęgnacji, jeździ autem. Do obowiązków opiekunki głównie należy prowadzenie domu plus pomoc Pani w razie potrzeby.

Wymagania

  • Opiekunka z komunikatywną lub dobrą znajomością niemieckiego

Oferujemy

  • Wynagrodzenie: 1900-2000 euro netto plus koszty podróży
  • Oferujemy stabilne zatrudnienie, pomoc koordynatora 24h/7

  • W sprawie ogłoszenia proszę o kontakt pod numerem telefonu +48 881 208 641

  • Praca Starogard Gdański
  • Starogard Gdański - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544