Opiekunka osoby starszej, okolice Hannoveru
  • Legnica
Legnica, Legnica, dolnośląskie, Polska
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Kontrakt rozpoczyna się od 13.06.2024 na 6 tyg.

Obowiązki

  • Bardzo miły i nieskomplikowany, niepalący Pan 97 lat. Senior ma początki demencji, jest jeszcze bardzo samodzielny, ale wymaga wsparca w gospodarstwie domowym. Do obowiązków opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego i wsparcie Pana. Podopieczny mieszka sam w domu jednorodzinnym, dla opiekunki jest pokój z osobną łazienką oraz dostępem do internetu. Pan dużo śpi, sam robi higienę, noce przesypia spokojnie, porusza się samodzieelnie lub z rolatorem.

Wymagania

  • Opiekunka z komunikatywną znajomością niemieckiego

Oferujemy

  • Wynagrodzenie: 1800 euro netto plus koszty podróży
  • Oferujemy stabilne zatrudnienie, pomoc koordynatora 24h/7

  • W sprawie ogłoszenia proszę o kontakt pod numerem telefonu +48 881 208 641

  • Praca Legnica
  • Opiekunka Legnica
  • Konstruktor (osoba) Legnica
  • Łącznik (osoba) Legnica
  • Legnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851