Opiekunka osób starszych w Niemczech
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
HR Europa
17. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Szukamy opiekunki od zaraz :
Lokalizacja: 63925 Laudenbach / Niemcy
Czas trwania - 2-3 miesiące
Wynagrodzenie: 2000 € netto / miesiąc
Szukamy opiekunki dla 92-letniej pani, która mieszka samotnie. Podopieczna jest mobilna, porusza się bez pomocy urządzeń pomocniczych, ale potrzebuje wsparcia w codziennych czynnościach z powodu inkontynencji i lekkiej demencji. Rodzina pomaga w zakupach.
Opiekunce oferujemy:
- 2-3 godziny przerwy dziennie
- Legalne zatrudnienie
- Ubezpieczenie niemieckie
Wymagania:
- Dobry język niemiecki
- Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
Obowiązki:
Pomoc w codziennych czynnościach
Wsparcie podopiecznej w poruszaniu się (jest chwiejna) oraz w pielęgnacji codziennej

  • Praca Szczecin
  • Opiekunka Szczecin
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Szczecin
  • Doradca podatkowy w Polsce Szczecin
  • Pracownicy uczelni w Polsce Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584