Opiekunka/Opiekun osób starszych w Niemczech
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
WORKTICKET POLSKA
10. 8. 2024

Poszukujemy Opiekunek i Opiekunów Osób Starszych w Niemczech
Poszukujemy doświadczonych opiekunek i opiekunów osób starszych do pracy w Niemczech. Obsługujemy teren Rottweil, Villingen-Schwenningen oraz okoliczne miejscowości. Nasza praca polega na zapewnieniu wysokiej jakości opieki w prywatnych domach podopiecznych.
Opis stanowiska: Opieka nad osobami starszymi w ich prywatnych domach. Podopieczni są w różnym wieku i cierpią na różne schorzenia. Dopasowujemy miejsce pracy do preferencji opiekuna, aby zapewnić jak najlepsze warunki współpracy.
Wymagania: Minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego. Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi. Empatia, cierpliwość oraz zaangażowanie w wykonywanie obowiązków.
Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie (1900-2400€ netto miesięcznie) Bonus za szybki wyjazd. Elastyczne terminy rozpoczęcia pracy. Wsparcie ze strony koordynatorów na miejscu. Umowę zlecenie lub wyjazd na własnym ubezpieczeniu (samozatrudnienie)
Jeśli jesteś osobą, która lubi pomagać innym i chcesz pracować w przyjaznym środowisku, zgłoś się do nas! Prosimy o przesłanie CV oraz referencji na adres @ lub kontakt telefoniczny pod numerem 724376173.
Dołącz do naszego zespołu i zacznij pracę w Niemczech już dziś!

  • Praca Łódź
  • Opiekunka Łódź
  • Opiekun Łódź
  • Pracownicy uczelni w Polsce Łódź
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Łódź
  • Doradca podatkowy w Polsce Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567